TOP firmy w Polsce

W tym artykule polecamy firmy godne zaufania  w całej Polsce. Artykuł służy ich promocji i zwiększeniu pozycji w Google!

1. Biuro rachunkowe Rachmistrz

Każdy kto szuka najlepszej księgowości w Krakowie prędzej czy później natrafi na biuro rachunkowe Rachmistrz. Firma ta posiada wieloletnią tradycję, renomę i grono zadowolonych Klientów. Niewątpliwe zalety biura Rachmistrz to terminowość, solidność, punktualność i niskie ceny. Kompleksowe usługi, które oferuje Rachmistrz powinny sprostać oczekiwaniom większości firm. Biuro obsługuje Klientów małych, jak i duże spółki. Firma posiada elegancką siedzibę z parkingiem, a jej pracownicy są kompetentni i kulturalni. Polecamy usługi księgowe tej firmy.

Adres: ul. Powstańców 25a, 31-422 Kraków

Telefon: 509 725 575 | 509 725 500 | 575 755 780

email: ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

strona www: http://rachmistrz.krakow.pl/

2. Gięcie Rur CNC i NC Poler-Grand

Firma wykonuje gięcie rur w technologii CNC i NC na profesjonalnej giętarce trzpieniowej. Średnica rur jest bardzo rozległa, a skala działania duża, co czyni firmę liderem na pomorzu oraz jednym z ważniejszych usługodawców w całej Polsce. Poler-Grand zawdzięcza sukces ambicji, rozwojowi i inwestycjom w technologie. Wykwalifikowana kadra gwarantuje szybkie i terminowe realizacje zleceń. Poler-Grand to solidne przedsiębiorstwo, któremu można ufać. Oprócz gięcia rur, mogą Państw zamówić piękne stojaki rowerowe oraz atestowane rusztowania elewacyjne. Firma działa w całej Polsce, a głównie na pomorzu.

Adres: Osada Kolejowa 12a, 81-220 Gdynia

Telefon: 577 402 686

email: biuro@poler-grand.pl

strona www: https://giecie-rur.pl/

gięcie rur 3

3. Czyszczenie tapicerki Nie Ma Plamy

Firma wykonuje skuteczne, a także tanie czyszczenie tapicerki. Do każdego zadania podchodzi rzetelnie i starannie. Z nimi możesz pozbyć się plam, zabrudzeń ze swoich mebli oraz z auta! Wykonują pranie i czyszczenie kanap, foteli, materacy oraz wnętrza samochodu. Charakteryzuje ich mała cena, szybka realizacja, a także pełne podejście do pracy. Stosują metody czyszczenia ekstrakcyjnego, która pomaga skutecznie mierzyć się z zabrudzeniem! Ze względu na fakt dywersyfikacji zabrudzeń, podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie. Czyszczenie tapicerki samochodowej oraz materacy dzięki ciągłemu optymalizowaniu technologii potrafi dać olśniewające rezultaty.

Adres: Tunelowa 23, 40-676 Katowice

Telefon: 576 063 758

email: kontakt@niemaplamy.pl

strona www: https://niemaplamy.pl/

4. Geodezja Rynek – Agata Rynek

Oferujemy terminowe, a także szybkie usługi geodezyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy dokładnie oraz starannie. Nasz geodeta zrealizuje dla Państwa: podziały nieruchomości, regulacje stanów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i sieci, pomiary kontrolne, inwentaryzacje powykonawcze, a także inne usługi. Biuro geodezyjne: DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych, działa od 2017 roku. Nasze doświadczenie jako geodeta sięga natomiast roku 2006! Charakteryzuje nas mała cena, terminowa realizacja oraz kompleksowe podejście do zadania. Geodezja to nasze hobby, a także zawód dający dużą przyjemność. Geodezja jest skierowana do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, biur projektowych, a także jednostek administracji samorządowej.

Adres: 67-410 Bojadła, Cmentarna 3

Telefon: 725 946 448

email: geodezjarynek@wp.pl

strona www: http://geodezjarynek.pl/

5. Fotograf ślubny Grzegorz Data

Od dawna realizuję usługi jako fotograf ślubny w regionie. Rozumiem, że ten jedyny dzień wymaga specjalnej oprawy pod wieloma względami. Przeprowadzając sesje ślubne, a także narzeczeńskie, próbuję w pierwszej kolejności uchwycić miłość, a dopiero, w drugiej kolejności zadbać o sprawy techniczne. Wykonywana w moim wykonaniu fotografia ślubna jest na pewno oryginalna i nietuzinkowa. Wspaniałe sesje narzeczeńskie oraz ślubne w plenerze to moja specjalizacja. Podczas wielu lat usługiwania jako fotograf poznałem niesamowite miejsca gwarantujące bezcenne zdjęcia. Fotografia ślubna w na topowym poziomie wymaga połączenia warsztatu, umiejętności, pomysłu, jak również profesjonalnego sprzętu. Niezwykle ważne jest także doświadczenie. Jak sądzę, spełniam wszystkie te wymogi jako fotograf ślubny. Postawcie na moje zdjęcia w tym wyjątkowym dniu, a na pewno będziecie zadowoleni!

Adres: Szerzyny 684, 38-246 Szerzyny

Telefon: 698 614 943

email: kontakt@grzegorzdata.pl

strona www: https://grzegorzdata.pl/

6. Sklep Zoologiczny Planeta Zwierząt

Zamieściliśmy na tej liście sklep zoologiczny Planeta Zwierząt ponieważ go pozycjonujemy, ale tak naprawdę nigdy w nim nie byliśmy. Z informacji wynika, że sklep sprzedaje karmę dla psa, kota i innych zwierząt oraz różne akcesoria: gryzaki, zabawki dla gryzoni i inne. Sklep zoologiczny znajduje się we Wrocławiu przy ulicy grochowej od niedawna co wpływa na jego nowoczesny wygląd i atrakcyjną ofertę. Zapraszamy!

Adres: Grochowa 8, 53-423 Wrocław

Telefon: 509 071 551
strona www: https://www.planeta-zwierzat.com.pl/

7. Sklep internetowy Paper-Tech

Sklep internetowy paper tech sprzedaje wiele produktów związanych z pracami warsztatowymi, budownictwem, czy też ochroną. W sprzedaży dostępne są folie, taśmy, narzędzia ręczne i wiele innych. Odpowiednie narzędzia ręczne są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie, ogrodzie, zakładzie oraz firmie produkcyjnej. Pozwalają na samodzielne naprawy, regulacje, kalibracje różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Narzędzia ręczne oferowane przez Paper-tech obejmują: narzędzia skrawające, klucze warsztatowe, narzędzia ogrodowe, narzędzia budowlane, narzędzia malarskie i wiele innych.

Adres: Opatowicka 87, 52-028 Wrocław

email: twojtucki@paper-tech.pl

Telefon: 798 701 981
strona www: https://paper-tech.pl/

8. M.K. Rusztowania s.c.

Nasza grupa ds. rusztowań jest jedną z najważniejszych Wrocławskich firm i dostawców. Działamy zarówno na rynku prywatnym jak i branżowym. MK został założony na potrzeby Wrocławskiego rynku budowlanego. Znamienne doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu oraz dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert we Wrocławiu. Bardzo ważna jest dla nas szybkość przyjęcia zamówienia oraz skrupulatne przygotowanie rusztowań. Od lat dokładamy wszelkich starań by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy aby nic nie spowolniło naszej pracy. W naszej ofercie jest zarówno przygotowanie rusztowań ale i montaż rusztowań. Nasza oferta jest adresowana przede wszystkim do klientów detalicznych a także firm. Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór sprawdzonych metod w przystępnej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy organizacji konstrukcji i wyszukaniu perfekcyjnych rozwiązań. Nasz wytrenowany i doświadczony team gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z usług grupy MK Rusztowania Wrocław.

Adres: Irysowa 31, 51-117 Wrocław

email: m.k.rusztowania@wp.pl

Telefon: 660 462 785
strona www: https://mk-rusztowania.pl/

9. Hotel Zielony Zakątek

Hotel Ostrołęka jest jednym z czołowych tutejszych instytucji. Działamy zarówno na rynku prywatnym jak i państwowym. Firma została założona z myślą o ostrołęckim rynku hotelowym. Bardzo duże doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną ale i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług na rynku lokalnym. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie konferencji. Od dawna staramy się przyspieszyć wszystkie etapy naszej pracy aby nic nie spowolniło wykonania wesela. W naszej ofercie jest zarówno organizacja konferencji ale i prowadzenie hotelu. Oferta grupy Zielony Zakątek jest kierowana głównie do klientów pojedynczych oraz firm. Naszym klientom zapewniamy bogaty wybór sprawdzonych metod w rozsądnej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy szkoleniach i odnalezieniu najlepszych rozwiązań. Nasz wytrenowany i doświadczony team gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru oferty grupy Zielony Zakątek.

Adres: Susk Stary 10, 07-411 Susk Stary

email: biuro@zielonyzakatek.net

Telefon: 607 092 395
strona www: https://www.zielonyzakatek.net/

10. LUCAR – zabezpieczenia samochodowe

Oferujemy skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą w całej Polsce. Obsługujemy większość nowoczesnych pojazdów.
Adres: Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław

email: kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

Telefon: 698 43 43 53
strona www: https://zabezpieczenia-samochodowe.pl/

11. Szkoła językowa Germanica

Adres: Bolesława Drobnera 32, 50-257 Wrocław

email: biuro@germanica.pl

Telefon: +48 507 187 504
strona www: https://www.germanica.pl/
strona www 2: https://www.germanica.com.pl/

12. Busy Holandia Śląskie

strona www: https://busyholandianiemcy.pl/

13. Beton stemplowany Budstone

Adres: Centrum 567, 34-382 Wieprz

email: produkcja@poczta.fm

Telefon: 533 244 803
strona www: https://www.budstone.eu/

14. Stojaki na rowery producent Grand-Stal

Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia

email: sklep@grand-stal.pl

Telefon: +48 513 402 686
strona www: https://grand-stal.pl/

15. Kominiarz Warszawa Czysty Komin

Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa

email: czysty.komin01@gmail.com

Telefon: 669 441 978
strona www: https://kominiarzwarszawa.eu/

16. Klimatyzacja do mieszkania i domu Kriskon

Morelowa 1, 55-010 Smardzów

email: kriskon.kz@wp.pl

Telefon: +48 792 120 180
strona www: https://kriskonklimatyzacja.pl/

strona www podnosników: https://podnosnikikoszowe.info/

17. Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne Kamal

Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice

email: biuro@kamal-serwis.pl

Telefon: 518 661 819
strona www: https://kamal-serwis.pl/

18. Kontenery biurowe i mieszkalne

strona www: https://kontenery-hale.pl/
oddział Niemcy: http://www.e-wohncontainer.de/
oddział Holandia: http://ajp-container.nl/
oddział Czechy: http://ajp-kontejner.cz/

19. Pozycjonowanie ViralMedia

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie sklepów, wizytówki Google Moja Firma oraz prowadzenie kampanii Ads. Postaw na współpracę, a w niedużej cenie szybko będziesz cieszyć się dobrymi efektami.

Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław

email: pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

Telefon: +48 607 410 420
strona www: https://www.pozycjonowanie-stron.net.pl/

20. Adwokat Częstochowa

strona www: Kancelaria Adwokacka Częstochowa

21. VIP Bus

strona www: Busy z Holandii na Podkarpacie

22. Rolety, Moskitiery i Żaluzje Win-Plast

strona www: rolety na wymiar Wrocław

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 735 014 830

Czarnuszkowa 7/8, 51-180 Wrocław

23. Stolarstwo Kredens

strona www: Stolarz Warszawa

email: kontakt@stolarstwo-kredens.pl

telefon: +48 575 807 214

Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa

24. Biuro tłumaczeń AiA

strona www: biuro tłumaczeń

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 665 054 900

Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław

25. Serwis okien 24

strona www: naprawa okien

email: biuro@serwisokien-24.pl

telefon: 693 649 088

Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław

26.  Vienna Studio

Adres: Starograniczna 28, 54-230 Wrocław

Telefon: 500 515 250

email: biuro@vienna-studio.com

strona www: https://www.vienna-studio.com/

strona wiedeńska: fotograf Wien

27. Agencja eventowa Event Show Group

strona www: agencja eventowa Kraków

email: eventshowgroup@gmail.com

telefon: +48 514 072 640

ul. Amazonek 21, 30-298 Kraków

28. Ana Pisarska-Witan

strona www: ekspert kredytowy Wrocław

email: biuro@finansehelp.eu

telefon: +48 693 192 502

Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław

29. Kancelaria Lex Specialis

strona www: odszkodowania Częstochowa

email: kontakt@kancelarialexspecialis.pl

telefon: +48 534 664 278

30. Złomowanie Wronki

strona www: złomowanie aut Wronki

email: mirek10023@wp.pl

telefon: +48 501 653 222