TOP firmy w Polsce

W tym artykule polecamy firmy godne zaufania  w całej Polsce. Artykuł służy ich promocji i zwiększeniu pozycji w Google!

usługi geodezyjne Oława
ocieplony kontener mieszkalny z łazienką

1. Biuro rachunkowe Rachmistrz

Każdy kto szuka najlepszej księgowości w Krakowie prędzej czy później natrafi na biuro rachunkowe Rachmistrz. Firma ta posiada wieloletnią tradycję, renomę i grono zadowolonych Klientów. Niewątpliwe zalety biura Rachmistrz to terminowość, solidność, punktualność i niskie ceny. Kompleksowe usługi, które oferuje Rachmistrz powinny sprostać oczekiwaniom większości firm. Biuro obsługuje Klientów małych, jak i duże spółki. Firma posiada elegancką siedzibę z parkingiem, a jej pracownicy są kompetentni i kulturalni. Polecamy usługi księgowe tej firmy.

Adres: ul. Powstańców 25a, 31-422 Kraków

Telefon: 509 725 575 | 509 725 500 | 575 755 780

email: ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

strona www: http://rachmistrz.krakow.pl/

 

Nasze produkty charakteryzują się specjalną konstrukcją ścian i kątem prostym. Są w 100% wodoodporne! Gotowe kanały samochodowe spełniają wszystkie niezbędne wymagania i posiadają niezbędne atesty. Dodatkowo gwarantuje odpowiednią trwałość!

2. Gięcie Rur CNC i NC Poler-Grand

Firma wykonuje gięcie rur w technologii CNC i NC na profesjonalnej giętarce trzpieniowej. Średnica rur jest bardzo rozległa, a skala działania duża, co czyni firmę liderem na pomorzu oraz jednym z ważniejszych usługodawców w całej Polsce. Poler-Grand zawdzięcza sukces ambicji, rozwojowi i inwestycjom w technologie. Wykwalifikowana kadra gwarantuje szybkie i terminowe realizacje zleceń. Poler-Grand to solidne przedsiębiorstwo, któremu można ufać. Oprócz gięcia rur, mogą Państw zamówić piękne stojaki rowerowe oraz atestowane rusztowania elewacyjne. Firma działa w całej Polsce, a głównie na pomorzu.

Adres: Osada Kolejowa 12a, 81-220 Gdynia

Telefon: 577 402 686

email: biuro@poler-grand.pl

strona www: https://giecie-rur.pl/

gięcie rur 3

3. Czyszczenie tapicerki Nie Ma Plamy

Firma wykonuje skuteczne, a także tanie czyszczenie tapicerki. Do każdego zadania podchodzi rzetelnie i starannie. Z nimi możesz pozbyć się plam, zabrudzeń ze swoich mebli oraz z auta! Wykonują pranie i czyszczenie kanap, foteli, materacy oraz wnętrza samochodu. Charakteryzuje ich mała cena, szybka realizacja, a także pełne podejście do pracy. Stosują metody czyszczenia ekstrakcyjnego, która pomaga skutecznie mierzyć się z zabrudzeniem! Ze względu na fakt dywersyfikacji zabrudzeń, podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie. Czyszczenie tapicerki samochodowej oraz materacy dzięki ciągłemu optymalizowaniu technologii potrafi dać olśniewające rezultaty.

Adres: Tunelowa 23, 40-676 Katowice

Telefon: 576 063 758

email: kontakt@niemaplamy.pl

strona www: https://niemaplamy.pl/

4. Geodezja Rynek – Agata Rynek

Oferujemy terminowe, a także szybkie usługi geodezyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy dokładnie oraz starannie. Nasz geodeta zrealizuje dla Państwa: podziały nieruchomości, regulacje stanów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i sieci, pomiary kontrolne, inwentaryzacje powykonawcze, a także inne usługi. Biuro geodezyjne: DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych, działa od 2017 roku. Nasze doświadczenie jako geodeta sięga natomiast roku 2006! Charakteryzuje nas mała cena, terminowa realizacja oraz kompleksowe podejście do zadania. Geodezja to nasze hobby, a także zawód dający dużą przyjemność. Geodezja jest skierowana do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, biur projektowych, a także jednostek administracji samorządowej.

Adres: 67-410 Bojadła, Cmentarna 3

Telefon: 725 946 448

email: geodezjarynek@wp.pl

strona www: http://geodezjarynek.pl/

5. Fotograf ślubny Grzegorz Data

Od dawna realizuję usługi jako fotograf ślubny w regionie. Rozumiem, że ten jedyny dzień wymaga specjalnej oprawy pod wieloma względami. Przeprowadzając sesje ślubne, a także narzeczeńskie, próbuję w pierwszej kolejności uchwycić miłość, a dopiero, w drugiej kolejności zadbać o sprawy techniczne. Wykonywana w moim wykonaniu fotografia ślubna jest na pewno oryginalna i nietuzinkowa. Wspaniałe sesje narzeczeńskie oraz ślubne w plenerze to moja specjalizacja. Podczas wielu lat usługiwania jako fotograf poznałem niesamowite miejsca gwarantujące bezcenne zdjęcia. Fotografia ślubna w na topowym poziomie wymaga połączenia warsztatu, umiejętności, pomysłu, jak również profesjonalnego sprzętu. Niezwykle ważne jest także doświadczenie. Jak sądzę, spełniam wszystkie te wymogi jako fotograf ślubny. Postawcie na moje zdjęcia w tym wyjątkowym dniu, a na pewno będziecie zadowoleni!

Adres: Szerzyny 684, 38-246 Szerzyny

Telefon: 698 614 943

email: kontakt@grzegorzdata.pl

strona www: https://grzegorzdata.pl/

6. Sklep Zoologiczny Planeta Zwierząt

Zamieściliśmy na tej liście sklep zoologiczny Planeta Zwierząt ponieważ go pozycjonujemy, ale tak naprawdę nigdy w nim nie byliśmy. Z informacji wynika, że sklep sprzedaje karmę dla psa, kota i innych zwierząt oraz różne akcesoria: gryzaki, zabawki dla gryzoni i inne. Sklep zoologiczny znajduje się we Wrocławiu przy ulicy grochowej od niedawna co wpływa na jego nowoczesny wygląd i atrakcyjną ofertę. Zapraszamy!

Adres: Grochowa 8, 53-423 Wrocław

Telefon: 509 071 551
strona www: https://www.planeta-zwierzat.com.pl/

123. Ewangelizacja

strona www: czym jest chrzest

2. Co to jest grzech pierworodny

3. Cytaty o Maryi w Biblii

email: kontakt@ewangelizacja.eu

7. Sklep internetowy Paper-Tech

Sklep internetowy paper tech sprzedaje wiele produktów związanych z pracami warsztatowymi, budownictwem, czy też ochroną. W sprzedaży dostępne są folie, taśmy, narzędzia ręczne i wiele innych. Odpowiednie narzędzia ręczne są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie, ogrodzie, zakładzie oraz firmie produkcyjnej. Pozwalają na samodzielne naprawy, regulacje, kalibracje różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Narzędzia ręczne oferowane przez Paper-tech obejmują: narzędzia skrawające, klucze warsztatowe, narzędzia ogrodowe, narzędzia budowlane, narzędzia malarskie i wiele innych.

Adres: Opatowicka 87, 52-028 Wrocław

email: twojtucki@paper-tech.pl

Telefon: 798 701 981
strona www: https://paper-tech.pl/

8. M.K. Rusztowania s.c.

Nasza grupa ds. rusztowań jest jedną z najważniejszych Wrocławskich firm i dostawców. Działamy zarówno na rynku prywatnym jak i branżowym. MK został założony na potrzeby Wrocławskiego rynku budowlanego. Znamienne doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu oraz dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert we Wrocławiu. Bardzo ważna jest dla nas szybkość przyjęcia zamówienia oraz skrupulatne przygotowanie rusztowań. Od lat dokładamy wszelkich starań by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy aby nic nie spowolniło naszej pracy. W naszej ofercie jest zarówno przygotowanie rusztowań ale i montaż rusztowań. Nasza oferta jest adresowana przede wszystkim do klientów detalicznych a także firm. Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór sprawdzonych metod w przystępnej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy organizacji konstrukcji i wyszukaniu perfekcyjnych rozwiązań. Nasz wytrenowany i doświadczony team gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z usług grupy MK Rusztowania Wrocław.

Adres: Irysowa 31, 51-117 Wrocław

email: m.k.rusztowania@wp.pl

Telefon: 660 462 785
strona www: https://mk-rusztowania.pl/

9. Hotel Zielony Zakątek

Hotel Ostrołęka jest jednym z czołowych tutejszych instytucji. Działamy zarówno na rynku prywatnym jak i państwowym. Firma została założona z myślą o ostrołęckim rynku hotelowym. Bardzo duże doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną ale i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług na rynku lokalnym. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie konferencji. Od dawna staramy się przyspieszyć wszystkie etapy naszej pracy aby nic nie spowolniło wykonania wesela. W naszej ofercie jest zarówno organizacja konferencji ale i prowadzenie hotelu. Oferta grupy Zielony Zakątek jest kierowana głównie do klientów pojedynczych oraz firm. Naszym klientom zapewniamy bogaty wybór sprawdzonych metod w rozsądnej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy szkoleniach i odnalezieniu najlepszych rozwiązań. Nasz wytrenowany i doświadczony team gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru oferty grupy Zielony Zakątek.

Adres: Susk Stary 10, 07-411 Susk Stary

email: biuro@zielonyzakatek.net

Telefon: 607 092 395
strona www: https://www.zielonyzakatek.net/

10. LUCAR – zabezpieczenia samochodowe

Oferujemy skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą w całej Polsce. Obsługujemy większość nowoczesnych pojazdów.
Adres: Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław

email: kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

Telefon: 698 43 43 53
strona www: https://zabezpieczenia-samochodowe.pl/

11. Szkoła językowa Germanica

Adres: Bolesława Drobnera 32, 50-257 Wrocław

email: biuro@germanica.pl

Telefon: +48 507 187 504
strona www: https://www.germanica.pl/
strona www 2: https://www.germanica.com.pl/

12. Busy Holandia Śląskie

strona www: https://busyholandianiemcy.pl/

13. Beton stemplowany Budstone

Adres: Centrum 567, 34-382 Wieprz

email: produkcja@poczta.fm

Telefon: 533 244 803
strona www: https://www.budstone.eu/

14. Stojaki na rowery producent Grand-Stal

Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia

email: sklep@grand-stal.pl

Telefon: +48 513 402 686
strona www: https://grand-stal.pl/

15. Kominiarz Warszawa Czysty Komin

Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa

email: czysty.komin01@gmail.com

Telefon: 669 441 978
strona www: https://kominiarzwarszawa.eu/

16. Klimatyzacja do mieszkania i domu Kriskon

Morelowa 1, 55-010 Smardzów

email: kriskon.kz@wp.pl

Telefon: +48 792 120 180
strona www: https://kriskonklimatyzacja.pl/

strona www podnosników: https://podnosnikikoszowe.info/

17. Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne Kamal

Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice

email: biuro@kamal-serwis.pl

Telefon: 518 661 819
strona www: https://kamal-serwis.pl/

18. Kontenery biurowe i mieszkalne

strona www: https://kontenery-hale.pl/
oddział Niemcy: http://www.e-wohncontainer.de/
oddział Holandia: http://ajp-container.nl/
oddział Czechy: http://ajp-kontejner.cz/

 

Węgry: nappali konténer konyhával és fürdőszobával

19. Pozycjonowanie ViralMedia

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie sklepów, wizytówki Google Moja Firma oraz prowadzenie kampanii Ads. Postaw na współpracę, a w niedużej cenie szybko będziesz cieszyć się dobrymi efektami.

Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław

email: pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

Telefon: +48 607 410 420
strona www: agencja seo Wrocław

20. Adwokat Częstochowa

strona www: Kancelaria Adwokacka Częstochowa

21. VIP Bus

strona www: Busy z Holandii na Podkarpacie

strona www 2: busy Polska Holandia Podkarpacie

22. Rolety, Moskitiery i Żaluzje Win-Plast

strona www: rolety na wymiar Wrocław

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 735 014 830

Czarnuszkowa 7/8, 51-180 Wrocław

23. Stolarstwo Kredens

strona www: Stolarz Warszawa

email: kontakt@stolarstwo-kredens.pl

telefon: +48 575 807 214

Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa

24. Biuro tłumaczeń AiA

strona www: biuro tłumaczeń we Wrocławiu

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 665 054 900

Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław

25. Serwis okien 24

strona www: naprawa okien

email: biuro@serwisokien-24.pl

telefon: 693 649 088

Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław

26.  Vienna Studio

Adres: Starograniczna 28, 54-230 Wrocław

Telefon: 500 515 250

email: biuro@vienna-studio.com

strona www: https://www.vienna-studio.com/

strona wiedeńska: fotograf Wien

27. Agencja eventowa Event Show Group

strona www: agencja eventowa Kraków

email: eventshowgroup@gmail.com

telefon: +48 514 072 640

ul. Amazonek 21, 30-298 Kraków

28. Ana Pisarska-Witan

strona www: ekspert kredytowy Wrocław

email: biuro@finansehelp.eu

telefon: +48 693 192 502

Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław

30. Złomowanie Wronki

strona www: złomowanie aut Wronki

email: mirek10023@wp.pl

telefon: +48 501 653 222

31. Atelier Marica Ciesielska

strona www: salon sukien ślubnych Wrocław

email: pracownia@mariaciesielska.com.pl

telefon:  +48 509 134 104

32. Restauracja Przystanek Zoo

strona www: restauracja Wrocław

email: dyrektor@grupaaston.pl

telefon:  +48 607 758 848

33. Serwis Moto Partner

Serwis Moto Partner od 20 lat świadczy swoje usługi na terenie miasta Przasnysz! Wykonujemy profesjonalne roboty ziemne, wynajmujemy koparki, minikoparki i inne maszyny budowlane. Wyróżnia nas wysoki poziom obsługi klienta i realizacji zamówień. Pomagamy budować drogi, domy, chodniki, podjazdy, rowy gnilne i tym podobne biznesy. Wynajem koparki Ciechanów i dla innych miast świadczony jest na profesjonalnym sprzęcie w atrakcyjnej cenie!

email: darekbledek@wp.pl

telefon:  507 045 116

Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz

34. KLM Meble

KLM Meble to profesjonalna aranżacja wnętrz, wysokiej jakości meble i kuchnie na wymiar Poznań oraz wyposażenie kuchni. Nasze projekty są zawsze personalizowane zgodnie z potrzebami klienta: charakteryzują się starannym dopracowaniem i kreatywnością. Spełnimy wszystkie Państwa życzenia, aby wnętrze wyglądało imponująco. Zapraszamy klientów prywatnych i korporacyjnych, zwłaszcza z Poznania i okolicznych miast, a także klientów z całej Polski.

email: klmmeble@klmmeble.pl

telefon:  +48 662 745 470

Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las

35. Szkoła narciarska Pierwszy Krok

Szkoła narciarska oferuje lekcje narciarstwa klasycznego, biegowego i snowboardowego na wyciągu narciarskim Górnik we wsi Rzeczka w Górach Sowich. Stoki narciarskie i narty rzeczka są zaśnieżone i zadbane, dzięki czemu idealnie nadają się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, a także do jazdy rekreacyjnej i sportowej. Dodatkowo dzięki oświetleniu możesz cieszyć się jazdą do późnych godzin nocnych.

email: pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

telefon:  +48 502 112 416

Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka

36. Radca Prawny Leszek Chmura

Prawnik Wrocław pomoże Ci m.in. w sporach z nierzetelnymi kontrahentami, sprawach alimentacyjnych, problemach z pracodawcami lub pracownikami oraz w sprawach spadkowych. Jako profesjonalny prawnik, prawnik sporządzi pozew, apelację, apelację lub skargę i pomoże pomyślnie zakończyć postępowanie przed sądem lub organem administracji publicznej.

email: radca.prawny@germanica.pl

telefon:  +48 602 350 035

ul. Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław

37. Szamba Łódzkie

Firma z powodzeniem działa na polskim rynku od ponad 12 lat. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości szczelnych i mocnych szamb betonowych oraz ich akcesoriów (m.in. kominki rewizyjne, pokrywy żeliwne, płyty napędowe, wskaźniki napełnienia oraz szybkozłącza). W ofercie znajdują się również ekologiczne szamba betonowe Łódzkie, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki żelbetowe oraz zbiorniki na deszczówkę, błoto i inne nieczystości płynne.

email: ajpszamba@gmail.com

telefon:  516 685 460

al. T. Kościuszki 80/82, (lokal 301, III piętro), 90-437 Łódź

38. Szamba Wielkopolskie

Dla wielu lokalizacji w kraju i za granicą mamy do wyboru: szambo z koparką, wykop i montaż! Polecamy zapytać nas, czy ta usługa jest dostępna dla konkretnych miast, w tym województwa wielkopolskiego. W naszej firmie tradycyjna oferta obejmuje nieprzepuszczalny zbiornik na wodę, kominek rewizyjny oraz betonowy właz i wkład. W tym celu dodaliśmy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią pisemną gwarancję oraz bezpłatną instalację szamba betonowe Wielkopolska!

email: ajpszamba@gmail.com

telefon: 516 530 191

Wielkopolska

39. Szamba z Betonu

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba z betonu
Telefon +48 507 373 941
Adres Polska
Strona www https://www.szambazbetonu.com/
Email kontakt@liderszamba.pl

 


40. Szamba Dolnośląskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba dolnośląskie
Telefon +48 516 685 460
Adres Wrocław
Strona www https://www.szambadolnoslaskie.pl/
Email kontaktzbiornik@gmail.com

 


41. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Krótkie sukienki ślubne
Email info@retrome.pl

 


42. Salon Meblowy Invita Design

Oferujemy meble kuchenne, meble łazienkowe Wrocław, meble pokojowe Scavolini, lampy Vistosi oraz lampy diesel. Scavolini to piękne włoskie meble w stylu prowansalskim. Są to meble na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować prawie wszystko. Lata współpracy z marką Scavolini dała nam bogatą bazę wzorów, kolorów i różnorodnych tekstur 3D. Dlatego każdy, kto chce nadać swojemu wnętrzu spójny styl i niepowtarzalną osobowość, znajdzie coś dla siebie.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 


43. Doradca Kredytowy FinanseHelp

Dzięki pożyczkom oferowanym przez ponad 10 banków, przygotowałem kilka wyselekcjonowanych ofert dla klientów w oparciu o ich wymagania i sytuację osobistą. Następnie z tych ofert klient wybiera dla siebie najkorzystniejszą cenowo ofertę. Jako niezależny pośrednik finansowy Wrocław każdą ofertę szczegółowo omówiłem, w tym warunki cenowe, wymogi bankowe, wymogi dokumentacyjne.

 

INFORMACJE
Nazwa FinanseHelp
Telefon +48 693 192 502
Adres Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław
Strona www https://www.finansehelp.eu/
Email biuro@finansehelp.eu

 


44. Panda gazownik

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku pracy. Oferujemy usługi budowlane, hydrauliczne i gazowe na najwyższym poziomie. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uczestniczymy w wielu nowych szkoleniach, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i być na bieżąco z nowinkami technicznymi. Staramy się wyróżniać na rynku pracy, dlatego chcemy pozyskiwać nowych klientów. Świadcząc nasze usługi, wyróżniamy się, podobnie jak nasza „panda”, rzetelnością, zaangażowaniem i przyjemną atmosferą pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Spróbujesz, nie pożałujesz!

INFORMACJE
Nazwa Panda
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www instalacje gazowe Łódź
Email instalacjepanda@gmail.com

 


45. Archigeo

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od ponad 30 lat. Naszą specjalnością są geodezja, tyczenie, obsługa geodezyjna budów, inwentaryzacje powykonawcze, demarkacja działek, rewaloryzacja przejść granicznych. Geodeci ArchiGeo obsługuje przede wszystkim następujące miasta: Legnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Lwówek Śląski, Jawor, Chojnów, Lubin, Złotoryja, ale działamy również na terenie Polski i Europy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz licznym zrealizowanym projektom posiadamy bogate doświadczenie we wszystkich dziedzinach geodezji. Ograniczamy ryzyko w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych poprzez dokładne pomiary geodezyjne, wiedzę prawniczą i innowacyjność.

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www geodeta Legnica
Email biuro@archigeo.com.pl

 


46. Kontenery Dan Bud

 

INFORMACJE
Nazwa Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www wynajem kontenerów Gliwice
Email biuro@dan-bud.pl

 


47. Amigos Przewozy

Obsługujemy autobusy do Niemiec na Dolnym Śląsku. Osoby, które pracują za granicą lub potrzebują odwiedzić rodzinę lub znajomych najczęściej podróżują z Polski do Niemiec. Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych klientów i ich komfort dotarcia do celu. Dzięki wyszkolonemu i doświadczonemu zespołowi kierowców oraz sprawdzonym pojazdom przewozimy naszych pasażerów w nieskomplikowany sposób. Autobusy do Niemiec z województwa dolnośląskiego kursują codziennie, dzięki czemu potrzebujący zawsze mogą dotrzeć do zachodniej granicy. W Amigos istnieje również możliwość ustalenia niestandardowej trasy i daty wyjazdu.

INFORMACJE
Nazwa Busy Amigos
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy Niemcy Polska Dolnośląskie
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


48. Balony z Helem

INFORMACJE
Nazwa Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl

 


49. Rehabilitacja Nestor

Stosując rehabilitacja Warszawa, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, ćwiczymy i leczymy pod okiem dedykowanego fizjoterapeuty, a dobieramy po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną pacjenta i wszystkimi poradami medycznymi, w tym dietetycznymi. Natomiast nasz specjalistyczny dom seniora Warszawa oferuje rodzinną opiekę nad tymi pacjentami.

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor Rehablitacja
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www https://rehabilitacja-mazowsze.pl/ http://bdo-nestor.pl/
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 

50. Pawilony TIG

 

INFORMACJE
Nazwa Tig Premium
Telefon +48 530 330 110
Adres Królowej Jadwigi 9A, lok. 4,5, 26-617 Radom
Strona www kontenery na wynajem
Email ajpkontenery@gmail.com

 

Lásd még: lakókonténer konyhával és fürdőszobával

 


51. Hospicjum św. Józefa

 

INFORMACJE
Nazwa Hospicjum stacjonarne św. Józefa
Telefon 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9 bud. B. 00-728 Warszawa
Strona www prywatne hospicjum w Warszawie
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


52. Kamal-tech

INFORMACJE
Nazwa Kamal-tech
Telefon +48 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www instalacje sanitarne Opolskie
Email kamal.serwis@gmail.com

 

53. Derame

Derame to profesjonalne studio, producent opraw oraz sklep stacjonarny i internetowy. Oferujemy piękne ramki do zdjęć, lustra, ramki do zdjęć, dzieła sztuki, gobeliny, ramki do zdjęć w stylu amerykańskim i inne dekoracje ścienne.

INFORMACJE
Nazwa Jerzy Czupik Derame
Telefon +48 796 927 777
Adres Komandorska 66, 53-342 Wrocław
Strona www ramy do obrazów
Email biuro@derame.pl