Strój Mikołajki i inne Kostiumy

Wypełnij swoje pończochy i poczuj magię świąt w grudniu tego roku, kiedy będziesz uczestniczyć w świątecznym przyjęciu w tym seksownym, czerwonym aksamitnym stroju mikołajki od Diores! Ten wysokiej jakości seksowny kostium Pani Świętego Mikołaja dla kobiet jest świetny do noszenia i rozsiewania świątecznej radości na następnym balu bożonarodzeniowym . Więc chwyć trochę jaj i poczuj się świątecznie w tej czerwonej sukience Mikołaja dla kobiet! Poniżej znajduje się pełny opis i szczegóły dotyczące rozmiaru.

Wszystko, czego chcę na XMAS to ty! Jeśli w XMAS nie możesz przestać śpiewać Mariah Carey, a Twoja czapka Świętego Mikołaja jest zawsze gotowa do akcji, nie będziesz mógł przegapić okazji do założenia kostiumu Pani Mikołajowej .

Długi, krótki, w rękawiczkach, z kapturem… nieważne. Mamy wiele różnych stylów, dzięki czemu możesz wybrać strój mikołajki, który najbardziej Ci się podoba. Wszystkie są czerwono-białe, wykonane z gładkiego aksamitu, z białym pomponem na czapce i czarnym paskiem z klamrą. Na Diores.pl znajdziesz najbardziej oryginalną sukienkę Pani Mikołajowej dla dziewczynek i kobiet oraz kostiumy Świętego Mikołaja dla niemowląt, idealne do śpiewania kolęd na szkolnym przedstawieniu lub do urozmaicenia kolacji w Wigilię.

Stać się bardzo uroczysty para z naszych Świętej garnitury i kostiumy panna Świętej i uzyskać gotowy do rozdawać prezenty i rozprowadzić emocje do wszystkich swoich znajomych!