Równowaga: Wskazówki Dotyczące Koordynacji Zdrowej Diety W Miesiącach Świątecznych.

Wiem, że jeśli chodzi o ten okres świętowania, jedzenie i ucztowanie to ogromna część kultur tak wielu ludzi. To część tego, jak udzielamy się towarzysko, tworzymy i podtrzymujemy tradycje. Dieta 1600 kcal jest najlepsza!

Pomyślałem więc, że przedstawię ci kilka bardzo łatwych strategii, które pomogą ci osiągnąć w tym roku równowagę między zdrową przyjemnością a nadmiernym pobłażaniem sobie. Bo to też jest ważne!

ZABIERZ SWOJĄ BUTELKĘ Z NAPOJEM WSZĘDZIE

Nie mam na myśli tego fantazyjnego koktajlu w pracy. Ale o ile to możliwe, zawsze miej butelkę wody, aby się nawodnić i śledzić zużycie wody. Utrzymywanie nawodnienia zapewnia, że ​​metabolizm twojego organizmu, wraz z wieloma innymi niezbędnymi procesami, nadal się rozwija. Zaufaj mi, to bardzo prosta zmiana gry!

PLANUJ SWOJE NAPOJE ALKOHOLOWE

Masz zamiar wypić kilka drinków na następnej imprezie, na którą się wybierasz? Planować naprzód. Warto zrozumieć różnicę między napojami, z których możesz wybierać. Kieliszek wina może zawierać około 120 – 150 kalorii, podczas gdy fantazyjny koktajl może zawierać od 170 do ponad 500 kalorii! To jest po prostu dieta dla twojego ciała do przetworzenia i wypalenia. Alkohol może również niekorzystnie wpływać na nasz sen (co, jak wszyscy wiemy, jest bardzo ważne) i utrudniać naszą zdolność do zarządzania naszymi wyborami żywieniowymi. Więc po prostu zaplanuj, co będziesz mieć i naprawdę ciesz się tym jednym lub dwoma.

NIE WYCHODŹ GŁODUJĄCY

Staraj się nigdy nie chodzić na imprezy ani na żadne uroczystości głodne! Dieta lekkostrawna może naprawdę utrudniać podejmowanie dobrych decyzji. Zanim wyruszysz, zjedz coś bogatego w białko, na przykład kilka gotowanych jajek, kilka paluszków marchewkowych i hummus, a nawet kilka kulek proteinowych.