Modułowe pawilony sanitarne

Modułowe pawilony sanitarne to konstrukcje prefabrykowane zbudowane z kontenerów blokowych. Z ich pomocą można zorganizować punkt sprzedaży, wystawę-sprzedaż, ekspozycję muzealną. Koszty budowy takich obiektów są znacznie niższe niż inwestycje w budownictwo kapitałowe, a czas uruchomienia jest minimalny. Firma oferuje budowę modułowych pawilonów handlowych pod klucz z kontenerów blokowych lub kontenerów morskich.

Cechy konstrukcji

Podstawą każdego modułu jest solidna metalowa rama, składająca się z ram – podłogowej i dachowej – oraz profili narożnych. Elementy łożyskowe można montować między sobą zarówno przez spawanie, jak i za pomocą rozłączalnych połączeń śrubowych. Obudowa zewnętrzna korpusu wykonana jest ze stali ocynkowanej profilowanej, malowanej związkami polimerowymi. Ściany i sufit budek handlowych od wewnątrz wykończone są deską szalunkową z tarcicy iglastej, płyty wiórowej laminowanej, tworzywa sztucznego. Wykończenie wykładzin podłogowych – linoleum odporne na ścieranie, laminat, podłoga naturalna.

Ze względu na konstrukcję kontenerów blokowych, uliczne prefabrykowane pawilony handlowo-wystawiennicze mogą składać się z nieograniczonej liczby bloków w poziomie i nie więcej niż trzech w pionie. Sklepy prefabrykowane są wyposażone w inżynierskie autonomiczne lub scentralizowane systemy zasilania, ogrzewania, wentylacji, zaopatrzenia w wodę, kanalizacji.

Zalety budowy pawilonów modułowych

Budynek może być dostarczony na miejsce montażu w różnym stopniu gotowości, zależnym od skali konstrukcji i odległości transportu. Jedną z zalet jest to, że nie ma potrzeby budowania masywnych fundamentów. Istnieje wiele innych zalet tego sposobu organizacji obiektów handlowych i wystawienniczych.

Duża szybkość budowy

Duża szybkość budowy, która pozwala zacząć czerpać korzyści z biznesu w jak najkrótszym czasie.
Możliwość wyboru wersji zimnej lub izolowanej.
Cena budowy jest znacznie niższa w porównaniu do prac wykonanych w technologii klasycznej.
Wytrzymałość i trwałość kiosków do handlu, dzięki zastosowaniu do ich produkcji wysokiej jakości nowoczesnych materiałów, które mogą zapewnić piękno i funkcjonalność konstrukcji. Kontenery sanitarne

Jeśli planowany jest wielokrotny demontaż i transport budynku, zwykle wybierane są konstrukcje ze składanymi ramami.
Pawilony handlowe „pod klucz” z płyt warstwowych

ArtPawilony sprzedaje kioski indywidualne oraz prefabrykowane pawilony z płyt warstwowych. Przestrzeń pomiędzy warstwą zewnętrzną i wewnętrzną wypełnia izolacja – wełna bazaltowa, styropian, pianka poliuretanowa. Wszystkie materiały użyte do produkcji paneli są przyjazne dla środowiska i spełniają normy przeciwpożarowe.
Zalety płyt warstwowych w budowie stoisk handlowych

Ze względu na niewielką masę paneli takie konstrukcje można montować na lekkim fundamencie bez użycia specjalnego sprzętu.
Możliwość doboru właściwości termoizolacyjnych płyt w zależności od rodzaju i grubości materiału izolacyjnego.
Szczelność połączeń, wykluczająca pojawianie się mostków termicznych i wnikanie wilgoci.
Trwałość, niezawodność i wysoka estetyka budynków prefabrykowanych z płyt warstwowych.

Kontenery pawilony proponuje zakup pawilonu handlowego według standardowego lub indywidualnie opracowanego projektu. Konstrukcja może posiadać dodatkowe elementy – wizjery, schody wewnętrzne i zewnętrzne, elementy antywandalowe, czujniki o różnym przeznaczeniu. Wszystkie szczegóły podaj telefonicznie lub korzystając z formularza kontaktowego online. Pawilony sanitarne