Kontenery handlowe, biurowe oraz mobilne – najważniejsze informacje.

Ogólne obszary użytkowania kontenerów

Modułowy kontener systemowy

Kontenery handlowe systemu modułowego mogą być używane jako jedno- i dwupokładowe. Takie kontenery mogą być wykorzystywane jako biura i biura, budynki prefabrykowane, stołówki i akademiki, prefabrykowane instalacje wojskowe, WC – prysznice i magazyny. Kontenery systemu modułowego są również projektowane do celów specjalnych.

Kontenerowe grupy WC-prysznic są bardzo wytrzymałe dzięki mocnej konstrukcji stalowej. Wygodne jest częste przemieszczanie się. Instalacje wodne i elektryczne są przez nas przygotowywane. Ponieważ rury wodociągowe znajdują się za, a nie pod kontenerem, można je łatwo podłączyć do wodociągu i kanalizacji. Ponieważ można w nim umieścić wiele jednostek WC i pryszniców, zaspokoi potrzeby w dużych obiektach, zatłoczonych organizacjach, na budowach. Wszystkie grupy WC-prysznic wyposażone są w lustra, umywalki, WC w stylu tureckim lub europejskim, uchwyty na papier, półki, pokrowce na deski sedesowe, dozowniki mydła i aspiratory, automatyczne bezpieczniki, klucze do gniazdek, przewody i oprawy oświetleniowe.

Dla osób niepełnosprawnych dostępne są specjalne rozwiązania.

Kontenery systemu panelowego

Pojemniki z płyt styropianowych o wysokiej wartości izolacyjnej są preferowane na obszarach o trudnych warunkach sezonowych. Systemy panelowe mogą być stosowane jako kontenery jednowarstwowe i wielowarstwowe, takie jak kontenery i kontenery systemu modułowego, i mogą być produkowane jako zmontowane lub zdemontowane. Dzięki alternatywnym grubościom paneli mogą być odpowiednie dla pożądanych regionów klimatycznych.

Obszary użytkowania kontenerów panelowych to biura i biura, dormitorium i jadalnia, budynki prefabrykowane, prefabrykowane obiekty wojskowe, WC-prysznic i magazyn itp.

Kontenery mobilne

Jest to powszechny wybór firm, które bardzo często zmieniają place budowy, ponieważ kontenery mobilne mają możliwość przemieszczania. Kontenery mobilne nie wymagają operacji takich jak instalacja i montaż, oszczędzają czas, ponieważ mogą się przemieszczać.

Zdejmowane kontenery

Ponieważ zdejmowany kontener ma możliwość jego demontażu, zajmuje znacznie mniej miejsca podczas transportu i nie usuwa utrudnień przewozowych oraz zapewnia łatwość transportu. Podobnie jak kontenery systemu mobilnego, alternatywnie preferowane są kontenery demontowalne.

Główne typy kontenerów ; Kontenery systemowe modułowe, kontenery systemowe panelowe, kontenery demontowane, kontenery WC, kontenery prysznicowe, kontenery biurowe, kontenery WC-prysznic, kontenery bezpieczeństwa, kontenery mobilne, kontenery kempingowe.

Pojemniki płaskie

Pojemnik płaski; to kontener zdemontowany na elementy dolne podwozie-górne podwozie, kolumny narożne, panele ścienne, szwy drzwi i okien, aby zapewnić oszczędność miejsca podczas transportu. Nasz Jest to nasz demontowalny system produkcji kontenerów z wykorzystaniem paneli warstwowych. Transport, szybka produkcja i szybki montaż to najważniejsze zalety tych systemów.

Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu pakowania, materiały użyte w pojemniku są zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas transportu i zapewniona jest wysoka wydajność produktu. Montaż kontenera odbywa się szybko na placu budowy i jest gotowy do użycia.

Oprócz możliwości produkowania pojemników, rozróżniania według potrzeb, bardzo ważne jest również zaspokojenie tej potrzeby klientowi w najprostszy i najbardziej ergonomiczny sposób. Producent kontenerów opracował w tym zakresie różne metody produkcji i różne metody załadunku i oddał je do użytku klientów. Są to cechy, w których kontenery mogą być transportowane przez zamontowanie, mogą być transportowane w paczce, a także mogą być transportowane w całkowicie zdemontowanych profilach. W ten sposób bardzo łatwo jest wysłać produkty zarówno w odległe regiony w kraju, jak i za granicę. Z kontenera jednopokojowego o wymiarach 240×600 cm można wysłać 10 jednostek na jednym kontenerze. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno koszty transportu, jak i koszty instalacji.

Kontenery biurowe są również godne uwagi ze względu na swoją specyfikację, która jest nagradzana w wielu częściach świata. Kontenery te posiadają jakość, wymaganą nie tylko na rynku krajowym, ale również za granicą, a nawet w najbardziej rozwiniętych regionach świata.