Jak się szybko i tanio przeprowadzić?

Przeprowadzka w Warszawie z domu do domu może wydawać się trudnym zadaniem, ale istnieją sprawdzone sposoby na ułatwienie przeprowadzki – nie musi to być bardzo stresujące! Pomagamy ludziom w przenoszeniu ich towarów od 2009 roku, a ponad dwa miliony osób skorzystało z usług, wskazówek i porad naszych ekspertów w zakresie przeprowadzek. Niezależnie od tego, czy podróżujesz przez ulicę, czy do nowej dzielnicy, mamy 10 porad i wskazówek dotyczących przeprowadzki, które pomogą Ci płynnie przejść!

ZORGANIZUJ PRZEPROWADZKĘ WCZEŚNIEJ

Przeprowadzając się, musisz unikać robienia ustaleń na ostatnią chwilę. O ile nie musisz spakować domu i wyjechać w pośpiechu, prawdopodobnie masz od 4 do 8 tygodni na zorganizowanie wszystkiego na swój dzień przeprowadzki. Możesz zapoznać się z naszą ostateczną listą kontrolną przeprowadzki do domu, aby upewnić się, że wykonasz wszystkie swoje zadania. Firma przeprowadzki Warszawa Qpack pomoże Ci zaplanować dogodny termin przeprowadzki.

PRZEKAŻ NIECHCIANE PRZEDMIOTY

Jedną z największych świadomości wielu ludzi, gdy zaczynają porządkować i upraszczać swoje domy, jest to, że mają więcej niechcianych rzeczy, niż przypuszczali. Nie ma sensu przenosić pudełek ze starego do nowego domu, jeśli mają po prostu stać nieużywane przez wiele miesięcy. Oszczędzaj czas i energię, pozbywając się tych przedmiotów – organizacje charytatywne takie jak Gone For Good mogą pomóc w znalezieniu nowych domów dla przedmiotów, takich jak stare ubrania i elektronika.

ROZPOCZNIJ PAKOWANIE Z WYPRZEDZENIEM

Upewnij się, że jesteś zorganizowany, gdy zaczynasz pakować swój dom, upewniając się, że z wyprzedzeniem otrzymasz wszystkie potrzebne materiały do ​​pakowania; obejmuje to pudełka o różnych rozmiarach, taśmy, etykiety samoprzylepne, kolorowe markery i folię bąbelkową. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz przewodnik dotyczący pakowania do przeprowadzki .

UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNE PRZEPROWADZKI

O ile nie jesteś pobłogosławiony bardzo miłym przyjacielem, który ma pustą furgonetkę, prawdopodobnie będziesz musiał umówić się z profesjonalistą albo firma Warszawa przeprowadzki Qpack, która pomoże ci w przeprowadzce. Ludzie często nie doceniają liczby przedmiotów, które mają w domu, a eksperci nie tylko pomagają w podnoszeniu ciężkich mebli, ale także udzielają porad i sprawniej i efektywniej przenoszą rzeczy. Jeśli chcesz, możesz poprosić swoich przewoźników o pomoc we wszystkim, od pakowania do ponownego montażu.

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ FURGONETKĘ

Jeśli poruszasz się na niewielką odległość, możesz uciec małą furgonetką i odbyć więcej niż jedną podróż. Jednak każdemu będzie łatwiej, jeśli uda Ci się przeprowadzić jak najmniejszą liczbę podróży. Mając to na uwadze, warto upewnić się, że masz furgonetkę odpowiedniego rozmiaru, która bezpiecznie pomieści wszystkie Twoje rzeczy.

Specjaliści od przeprowadzek będą wiedzieć, jak dużą furgonetkę użyć, a nawet czy potrzebują kilku samochodów dostawczych; ale jeśli myślisz o tym, aby iść sam, możesz skorzystać z naszego kalkulatora rozmiaru furgonetki, aby dowiedzieć się, jakiej furgonetki będziesz potrzebować.

ZAPAKUJ WOREK „NA NIEZBĘDNE RZECZY”

Upewnij się, że masz torbę na noc ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami osobistymi. Nawet jeśli przeprowadzasz się obok, powinieneś mieć torbę ze wszystkimi przedmiotami, które będą potrzebne do działania następnego dnia (lub następnych kilku tygodni, jeśli nie zdążysz rozpakować wszystkich tych pudeł).

Świeża odzież na zmianę, niezbędne przybory toaletowe, ładowarki do telefonów i przekąski (a nawet papier toaletowy!) Przydają się w plecaku lub przezroczystym plastikowym pudełku, abyś miał do nich łatwy dostęp, gdy nowy dom jest wypełniony ruchomymi pudełkami!

POWIADOM WAŻNE KONTAKTY O SWOIM NOWYM ADRESIE Z WYPRZEDZENIEM

Zrób listę mediów i firm w swoim obecnym i nowym domu, które muszą zostać powiadomione o twojej dacie przeprowadzki – umówienie się na instalację internetową często może zająć tygodnie, jeśli nie miesiące! Mamy obszerną listę kontrolną, kogo powiadomić o przeprowadzce do domu – od rady miejskiej do poczty w celu przesłania poczty.

INFORMUJ SWOICH PRACOWNIKÓW NA BIEŻĄCO

Żądanie materiałów opakowaniowych, takich jak pudełka i taśma, to jedno, ale kiedy dotrzesz do dużych, ciężkich przedmiotów, ważne jest, aby przekazać jak najwięcej informacji o swoich potrzebach w zakresie przeprowadzki.

Po pierwsze, należy poinformować osoby przeprowadzające się, jeśli masz przedmioty z nadwagą, np. Pianino, stół bilardowy, oraz jeśli są jakieś ograniczenia dostępu, takie jak mała winda, tylko możliwość chodzenia po schodach lub wąski podjazd. Dostosują się do twoich potrzeb i odpowiednio zaplanują, w tym w razie potrzeby za pomocą dodatkowych przenośników, ciężkiego sprzętu lub narzędzi do demontażu twoich przedmiotów (ale nie dla twojego cennego fortepianu!). Dobrze jest, jeśli osoba przenosząca jest świadoma wszystkich drobnych szczegółów, aby mogła sprawnie przenieść wszystko w dniu przeprowadzki.

ZAPEWNIJ ROZRYWKĘ DZIECIOM

Wiemy, że przeprowadzka z dziećmi zwiększa stres związany z przeprowadzką. W AnyVan chcemy znaleźć sposoby, aby ten proces był mniej kłopotliwy, dlatego stworzyliśmy prototypowe kartonowe pudełko, które przekształca się w fort. Naszym celem jest wprowadzenie zabawy podczas przeprowadzek , zapewniając dzieciom rozrywkę, jednocześnie pozwalając dorosłym skupić się na zadaniu.

TRAKTUJ DOBRZE FIRMĘ PRZEPROWADZKOWĄ

Niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony w przeprowadzce, czy też przyjaciele i rodzina, pamiętaj, aby mieć dostępne przekąski i napoje dla każdego. W upalny letni dzień Twoja załoga doceni zimny napój bardziej, niż możesz sobie wyobrazić! Jeśli czujesz się gotowy na wielką przeprowadzkę do nowego domu, dlaczego nie porozmawiać z naszymi ekspertami od przeprowadzek ? Zrób pierwszy krok, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta pod numerem 020 3005 6000 lub uzyskaj ceny już teraz!