JAK DZIAŁAJĄ SZAMBA BETONOWE? KRÓTKI OPIS

Szamba betonowe działają poprzez przenoszenie odpadów w twoim domu przez podziemną rurę, która łączy się ze szamba. Zbiornik jest w stanie rozłożyć ścieki z bakteriami. Odpady stałe opadają na dno zbiornika, a woda wypływa osobną rurą. Aby uniknąć tworzenia kopii zapasowych i powodzi, musisz upewnić się, że otrzymuje odpowiednią konserwację. Oto nasz przewodnik na temat pompowania septycznego, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać podczas wizyty.

JAK DZIAŁA POMPA SEPTYCZNA?

Kiedy umówisz się na spotkanie z profesjonalistą, takim jak nasi, przyjedziemy naszą cysterną wyposażoną w sprzęt próżniowy. Proces czyszczenia będzie składał się z kilku prostych kroków.

  1. Odkrywanie zbiornika – Przede wszystkim otwórz pokrywy zbiornika. Może się to wydawać prostym zadaniem, ale korozja i ogólne zużycie mogą je utrudnić. W niektórych przypadkach konieczna będzie wymiana pokrywy.
  2. Pompowanie zbiornika – Po uzyskaniu dostępu do zbiornika, wąż o dużej mocy z naszego systemu próżniowego montowanego na ciężarówce służy do odprowadzania płynów i odpadów.
  3. Kontrola wzrokowa – Po zakończeniu czyszczenia nadszedł czas, aby sprawdzić wnętrze i zewnętrzną stronę zbiornika pod kątem obecności korzeni lub pogorszenia jakości.
  4. Zakrycie zbiornika – Twoje czyszczenie i kontrola są zakończone! Teraz możemy zamknąć i ponownie zakryć pokrywę. szamba betonowe są czasami zakopywane pod ziemią. Jeśli pokrywy są zakopane, technik może zasugerować zainstalowanie pionów

JAK CZĘSTO NALEŻY POMPOWAĆ ZBIORNIK?

Zaleca się rutynowe pompowanie zbiornika co dwa do trzech lat. Częstotliwość pompowania zbiornika zależy od kilku czynników:

  • Wielkość gospodarstwa domowego – Większe gospodarstwa domowe częściej potrzebują usług, ponieważ wytwarzają dużą ilość odpadów.
  • Pojemność szamba – Mniejsze zbiorniki zawierają mniej osadu i będą wymagały częstszego czyszczenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ FIRMĄ W SPRAWIE POMPOWANIA SZAMBA

Czy Twój system septyczny wymaga serwisu? Najlepiej zasięgnąć porady licencjonowanego profesjonalisty, takiego jak członkowie naszej załogi.  Jako największy dostawca szamb, oferujemy wyjątkową rutynową i doraźną opiekę. Upewnij się, że Twój system działa płynnie dzięki regularnej konserwacji szamba. Umów się na napompowanie zbiornika, aby nie powiększać kosztów.