Folie stretch nie maszynowe

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna jest produkowana wyłącznie do ręcznego owijania przez ludzką pracę. Jest również znany jako folia ręczna, ręczna folia stretch, owijka ręczna lub ręczna owijka paletowa. Jest powszechnie stosowany przez firmy, które pakują małe ilości produktów. Ogólnie rzecz biorąc, byłyby to firmy, które pakują mniej niż 50 palet dziennie.

Możliwości ręcznej folii stretch muszą być stale sprawdzane pod kątem różnych potencjalnych ulepszeń, które pojawiają się po przejściu na owijarkę stretch . Wybór odpowiedniego zastosowania stretchu dla linii pakującej zapewni wyższą wydajność i bardziej opłacalną produkcję.

Kolorowa folia stretch

Kolorowe folie stretch zostały stworzone , aby służyć bardzo wyspecjalizowanej niszowej dziedzinie potrzeb opakowaniowych używa się do ich nakładania maszyny typu owijarka, której inne rodzaje folii stretch nie są w stanie właściwie obsłużyć. Kolorowa folia stretch jest idealna do oznaczania kolorami magazynów, transportu międzynarodowego lub inwentaryzacji datowania. Kolorowa folia stretch została zaprojektowana tak, aby była odporna na przebicie.

Folia stretch UVI

Folia ultrafioletowa to folia stretch ze specjalnymi lekkimi dodatkami zniechęcającymi, które chronią ją przed degeneracją fotograficzną w zastosowaniach, w których owinięte produkty są trzymane na zewnątrz i narażone na działanie czynników atmosferycznych.

Folia stretch VCI

Folia stretch VCI lub Vapor Corrosion Inhibitor została stworzona specjalnie do owijania elementów metalowych, dzięki czemu nie rdzewieje. Ten preparat zapobiega utlenianiu metali i jest powszechnie stosowany do pakowania narzędzi, rur metalowych i innych wyrobów lub materiałów metalowych.

Wzmocniona folia stretch

Wzmocnione folie stretch to grube folie o szczególnie mocnych recepturach, które służą do pakowania i zabezpieczania wyjątkowo ciężkich ładunków podczas transportu i wysyłki. Na przykład ten rodzaj folii jest powszechnie używany do paletyzacji i scalania cegieł i bloków żużlowych.

Wentylowana folia stretch

Wentylowana folia stretch jest powszechnie stosowana w zastosowaniach, w których pakowane produkty muszą mieć dostęp do przepływu powietrza i tlenu. Tz.: owijanie palet z drewna, gorących wypieków itp.

BEZ przylegania folii stretch

Do pakowania produktów, takich jak wykładziny, nie stosuje się przylepnej folii stretch, dzięki czemu pakowane produkty mogą ślizgać się po sobie bez zaczepiania i rozdzierania. Istnieje również odmiana folii stretch bez przywierania, która ma tylko jedną przylegającą stronę, zwaną jednostronną folią samoprzylepną .

Specjalistyczne folie stretch

W niektórych przypadkach specjalistyczne projekty owijania wymagają wykonania folii użytkowych wielowarstwowych, które mają bardzo duże możliwości rozciągliwości. Ponadto można zastosować redukcje grubości, co skutkuje nietypowymi grubościami folii stretch do podobnych zastosowań.

Sprawdź ofertę na montaż klimatyzacji Wrocław oraz zbiorniki na deszczówkę.