Dlaczego Warto Wdrożyć Wycieraczkę Wejściową Do Zastosowań Komercyjnych?

Układanie wycieraczek do drzwi komercyjnych lub wycieraczek do biur to bardzo prosty proces, który ma wiele zalet. Brak mat przemysłowych lub niewłaściwy dobór mat może prowadzić do problemów, które można rozwiązać instalując wysokiej jakości wycieraczkę techniczną .

Unika brudu

Montaż produktu jakim są wycieraczki wejściowe w sklepach stanowi barierę antybrudową , redukując o około 80% wprowadzanie kurzu, drobnych kamieni czy nawet wilgoci osadzającej się na podeszwach butów. 

Wycieraczka metalowa działa jak skuteczna bariera retencyjna , gromadząc ten brud i zapobiegając jego rozprzestrzenianiu się po całym sklepie.

Istnieje kilka rodzajów mat i wykończeń naszych  wycieraczek do drzwi wejściowych do zastosowań komercyjnych,  które działają na różne sposoby, zapobiegając przedostawaniu się brudu:

  • W przypadku dywaników z wykończeniem tekstylnym , żebrowane aluminium usuwa zabrudzenia naniesione na podeszwy butów, a jednocześnie dywan wysycha i zatrzymuje brud.
  • modelach matowych wykończonych tworzywem sztucznym działanie aluminium jest uzupełnione nierównościami powierzchni wykończenia.
  • matach wykończonych szczotką brud jest usuwany z butów przez tarcie włosia o podeszwy.

Oszczędza na kosztach czyszczenia i konserwacji

Ponieważ brud gromadzi się przy wejściu do sklepu i nie rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, sprzątanie jest znacznie łatwiejsze i szybsze . Koszty konserwacji są zredukowane pod względem czasu i użytych produktów . Ponadto czyszczenie i konserwacja mat metalowych jest bardzo łatwe. Na przykład maty Topmat można czyścić odkurzaczem , a jeśli pojawią się plamy, można użyć zwykłych środków czyszczących . 

W przeciwieństwie do innych podobnych produktów, maty Topmat nie wymagają podnoszenia maty w celu prawidłowej konserwacji , ponieważ brud jest uwięziony w aluminiowych rowkach.

W przypadku konserwacji bardzo łatwo jest usunąć zużyte włókna tekstylne, plastikowe lub szczotkowe paski i wymienić je na nowe, nakładając kilka kropel kleju, aby przymocować je do profilu.

Omija wypadki

Kolejną wielką zaletą umieszczania  wycieraczek do drzwi wejściowych do użytku komercyjnego  jest to, że zapobiegają one wypadkom , takim jak poślizgnięcia i upadki. Dzięki temu, że podłoga jest znacznie czystsza i bardziej sucha, zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia się z powodu wilgoci i innych zabrudzeń. Na przykład maty Topmat  wytrzymują duży ruch pieszy i najtrudniejsze warunki, nawet na zewnątrz . Duży ruch skutecznie zapobiega wypadkom.

Dzięki spersonalizowanemu i dostosowanemu projektowi dla Twojej firmy

Techniczne wycieraczki aluminiowe Topmat są dostępne w różnych modelach, wykończeniach, kolorach i wysokościach, aby dostosować się do każdego środowiska lub potrzeb, umożliwiając tworzenie własnych wycieraczek na wymiar .

Z Topmat nie ma ograniczeń projektowych, a maty z logo można zamówić . Dopasowują się do wszelkiego rodzaju kształtów, zarówno regularnych, jak i nieregularnych, i są specjalnie zaprojektowane do pokrywania dużych powierzchni, bez dzielenia maty na mniejsze części. Mogą być stosowane we wszystkich rodzajach sklepów oraz do innych zastosowań, takich jak domy, budynki użyteczności publicznej, biura czy budynki przemysłowe.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat  komercyjnych wycieraczek wejściowych , nie wahaj się skonsultować z zespołem profesjonalistów firmy Topmat , jako producentów wycieraczek metalowych , którzy zaoferują Ci najbardziej efektywne rozwiązanie całkowicie dostosowane do Twojej przestrzeni.