CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE FOLII STRETCH

Zawsze oferowaliśmy duży wybór opcji owijania palet do sprzedaży online. Wierzymy w oferowanie klientom dużej różnorodności i opcji, jeśli chodzi o wybór folii stretch i folii do wiązania. Dyspensery do folii stretch to jeden z obszarów, w którym obecnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty produktów. Na rynku jest kilka dozowników, każdy z nich może oferować użytkownikom różne korzyści.

W tym poście przyjrzymy się dozownikowi opakowań do palet Litewrapper. Jest to świetna opcja dla użytkowników, którym zależy na kosztach folii stretch oraz łatwości jej aplikacji. Poniżej przedstawiamy niektóre korzyści oraz film instruktażowy z użyciem dyspensera folii stretch Litewrapper. Folia stretch jest bardzo użyteczna w procesie pakowania.

Zmniejszona waga folii

Rolki folii prestretch Litewrapper są lżejsze niż tradycyjna folia stretch 80G. Każda pojedyncza rolka waży mniej i wymaga mniejszej siły do ​​trzymania podczas nakładania. Jedną z głównych zalet rolek ważących mniej jest obniżenie kosztów wysyłki do użytkownika końcowego. Wypełnienie rolek Litewrapper kosztuje mniej niż większość innych folii stretch.

Koszt

Koszt jest zawsze i problem z każdym właścicielem firmy. Znalezienie niedrogiej folii i dyspensera, które zabezpieczają i chronią produkty podczas transportu, jest głównym celem większości użytkowników folii stretch. Jeśli Litewrapper spełnia Twoje wymagania, koszt jest bardzo atrakcyjny dla większości właścicieli firm. W zależności od ilości zamawianej każdorazowo, rolki zapasowe stanowią zazwyczaj tylko około 60% kosztów tradycyjnej folii stretch. Maszyny do pakowania mogą pomóc Ci we wszystkich procesach pakowania.

Łatwa aplikacja

Dozownik palet Litewrapper wykorzystuje specjalnie zaprojektowane rolki folii stretch. Rolki te są wykonane z folii stretch 80G, która została rozciągnięta do 90% swojej rozciągliwości. Zaletą rozciągania folii do 90% jest mniejszy wysiłek przy nakładaniu folii. Pomaga to zmniejszyć zmęczenie i obrażenia pracowników. Dzięki dyspenserowi lightwrapper pracownicy mogą owijać palety jedną ręką.

Do palet o wadze do 1200 funtów polecamy folię Litewrapper. bez ostrych krawędzi i narożników. Mamy kilku klientów, którzy używają folii do znacznie cięższych zastosowań, ale zalecamy ją do lżejszych ładunków paletowych. Możemy wykonać na zamówienie cięższą folię do cięższych zastosowań przy minimalnym zamówieniu 1 palety.