7 powodów, aby wcześniej zarezerwować weselnego iluzjonistę

Gratulacje, jeśli właśnie się zaręczyłeś! Teraz zaczyna się zabawa w planowanie swojego wyjątkowego dnia, a uwierz mi, jest o czym myśleć.

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to poszukać idealnego miejsca na wesele . Ogólnie zaleca się, aby zarezerwować miejsce na ślub z co najmniej 12-18-miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli planujesz wziąć ślub w sobotę. Najpopularniejsze miejsca weselne, zwłaszcza w Londynie, oblegane są bardzo szybko. Po bezpiecznym zarezerwowaniu miejsca możesz skupić się na wszystkim innym, aby stworzyć piękny ślub, który zawsze sobie wyobrażałeś. 

Możesz pomyśleć, że ponieważ musiałeś zarezerwować tak wcześnie, masz dużo czasu, aby skoncentrować się na innych aspektach swojego ślubu, ale jeśli zostawisz go zbyt długo, prawdopodobnie stracisz to, czego chcesz . Jako iluzjonista ślubny , zazwyczaj jestem rezerwowany z około rocznym wyprzedzeniem, więc jeśli chcesz magicznej rozrywki, musisz zarezerwować swojego iluzjonistę weselnego raczej wcześniej niż później. 

Zdobądź wymarzonego ślubnego ilzujonistę

Znalezienie odpowiedniego maga może oznaczać różnicę między zachwyceniem gości lub pozostawieniem ich z uczuciem przytłaczania! Magowie ślubni w Londynie są rezerwowani szczególnie wcześnie, czasami z ponad dwuletnim wyprzedzeniem . Zarezerwuj więc wcześnie, aby uzyskać najlepsze i uniknąć rozczarowania!

Czas na rozeznanie

Jeśli nie zarezerwujesz swojego czarownika ślubnego wystarczająco wcześnie, nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby przeprowadzić badania, zdecydować, czego chcesz i znaleźć idealnego maga, który jest dostępny w dniu ślubu. 

Sprawdź je

Dając sobie dużo czasu, możesz sprawdzić ich referencje. Zajrzyj na ich strony internetowe, przeczytaj referencje i obejrzyj galerię zdjęć i filmy . Jeśli zobaczysz komentarze, takie jak „czysty błyskotliwość”, „niesamowita”, „zadziwiająca” i „moi goście rozmawiali o tym przez całe wieki”, to wiesz, że jesteś zwycięzcą.

Stwórz idealną rozrywkę weselną dla swoich gości

Żadne dwa wesela nie są takie same, nie ma też dwóch weselnych magów. Dobry iluzjonista na wesele będzie z Tobą pracował nad zaplanowaniem, kiedy jest dla nich najlepszy czas na występy i jaki rodzaj magii do wykonania, na przykład magia zbliżeń w przyjęciu drinków, magia stołu podczas obiadu lub magia kabaretu wieczorem. Poza tym, jakiego rodzaju magii chcesz – współczesnej magii, czytania w myślach, kradzieży kieszonkowej czy magii lodu? Czy jest coś szczególnego, co chciałbyś wykorzystać do stworzenia potężnej magicznej iluzji? Dobry magik weselny pomoże ci stworzyć indywidualny program magii oparty na tym, co jest najlepsze dla twojej konkretnej mieszanki gości, zwłaszcza jeśli na twoim weselu będzie dużo dzieci.

Współpracuj z wybranym miejscem ślubu

Znani i doświadczeni magowie ślubni z większym prawdopodobieństwem nawiążą bliskie relacje robocze z wybranym przez Ciebie miejscem. Oznacza to, że będą mogli ściśle współpracować z personelem obiektu, aby upewnić się, że występują w czasie, który nie koliduje z innymi zajęciami i zapewnia płynny przebieg Twojego wyjątkowego dnia. Rezerwacja magika weselnego w ostatniej chwili może oznaczać, że nie spotkasz kogoś z taką samą znajomością. 

Uzyskaj lepszą stawkę

Wczesna rezerwacja weselnego magika oznacza, że ​​prawdopodobnie uzyskasz lepszą i bardziej konkurencyjną stawkę. Jak wszystko inne, opłaty generalnie z czasem rosną.

Możesz się zrelaksować 

Po wcześniejszym zarezerwowaniu swojego czarodzieja weselnego na miejsce w Londynie, możesz zrelaksować się, wiedząc, że Twoi goście będą rozmawiać, śmiać się i zachwycać przez cały dzień.