4 Top Trendy w Stolarce

Spójrz na proces odsłonięcia zszywacza ogrodzeniowego od głównego producenta narzędzi sklep z narzędziami Wbijaj. To ta pora roku, kiedy zaczyna się naprawianie ogrodzeń. Oto recenzja Steve’a dotycząca zszywacza GT40FS do ogrodzeń produkowanych przez Senco.

Ten produkt wprowadziliśmy na rynek dopiero niedawno i jak na razie dobrze. Podoba nam się, jak widać poniżej i klienci też. 😊 Zwycięzca Zwycięzca…

Ten zszywacz gazowy stanowi idealną alternatywę dla używania młotka… a nawet, gdy nie ma gdzie podłączyć sprężarki, aby uruchomić narzędzie pneumatyczne.

4 Top Trendy w Stolarce

Znowu nadeszła ta pora roku, w której zaczynamy myśleć o trendach i stylach, które będą popularne w nadchodzącym roku, a wraz z trendami skłaniającymi się w stronę ręcznie robionych mebli na zamówienie, zapowiada się dobry rok dla stolarzy na całym świecie. A więc jakich konkretnych trendów możemy się spodziewać. Bez odpowiedniej gwoździarki nie będziemy mogli wykonać pracy.

Uchwyty na zamówienie:

W kuchniach i sypialniach wszędzie zaczniemy widzieć szyte na miarę i spersonalizowane klamki do szafek, szaf i komód. Zwykłe szafki pozwolą na podkreślenie osobowości, ponieważ stolarze są poinstruowani, aby byli kreatywni i tworzyli unikalne elementy, takie jak duże drewniane gałki.

Ekscytujący sprzęt:

Od armatury i uchwytów po gałki i akcenty, sprzęt stolarski z nowoczesnymi akcentami będzie duży w nadchodzącym roku. Zaczną pojawiać się akcenty mosiądzu, chromu i matowej czerni, natychmiast wzbogacając i dodając zainteresowania prostym i nowoczesnym kuchniom. W 2022 sztyfciarki zaliczają kolejny dobry rok, są bardzo popularne.

Dąb naturalny:

Dużo naturalnego drewna dębowego zaczniemy dostrzegać w stolarce kuchennej, salonowej i sypialnianej. Kontrast wyeksponowanego naturalnego dębu i ręcznie malowanych elementów nada Twojej przestrzeni życiowej żywy i osobisty, a jednocześnie nowoczesny klimat.

Kolor:

Zapomnij o nudnej beżowej i brązowej stolarce, naturalne i neutralne kolory zanikają, jeśli chodzi o duże powierzchnie, takie jak kuchnie, i spodziewamy się, że w ciągu najbliższego roku pojawi się dużo niebieskich i granatowych szafek. W nadchodzących miesiącach pojawią się również wyraziste kolory, takie jak żywe zielenie i czerwienie, a ludzie będą chcieli pokazać swoje wnętrze.

Jeśli chcesz zdobyć nowy, elegancki zszywacz lub gwoździarkę, odwiedź naszą sekcję Stolarka lub sekcję Budownictwa .

Potrzebujesz zszywek lub gwoździ? wtedy posiadamy ogromne ilości zapasów, w tym łączniki ze stali nierdzewnej na czasy, kiedy potrzebujesz mocowania antykorozyjnego.